События

Дорогі наші клієнти та друзі! Вітаємо Вас з наступаючим Новим роком!

Дорогі наші клієнти та друзі! Вітаємо Вас з наступаючим Новим роком і від щирого серця дякуємо за те, що в минаючому році Ви тісно й натхненно співпрацювали з нашою компанією, підтримували нас та разом з нами раділи досягнутим результатам. Спасибі за Вашу довіру, за плідну, цікаву, насичену співпрацю! Впевнені, що попереду нас чекають нові, ще більш масштабні спільні успіхи і звершення. Нехай же 2019-й рік стане для Вас ще однією сходинкою в реалізації поставлених цілей і подарує

17 вересня в Черкасах з аншлагом відбулося навчання з Діаною Талавіра «Ідеальні губи: варіанти корекції і вибір методу. Техніка «Паризькі губи»

17 вересня в Черкасах з повним аншлагом пройшло навчання з Діаною Талавіра «Ідеальні губи: варіанти корекції і вибір методу. Техніка «Паризькі губи». Корекція губ — найбільш затребувана процедура в косметологічному кабінеті, щоб зробити губи естетично красивими з урахуванням індивідуальних особливостей.

Пройшли 3 дні виставки InetrCHARM Україна 2018. Ми щиро раді зустрічі з нашими колегами і знайомству з новими фахівцями

Пройшли 3 дні виставки InetrCHARM Україна 2018. Ми щиро раді зустрічі з нашими колегами і знайомству з новими фахівцями. Як завжди — це дуже насичені дні, які дають заряд енергії, бажання працювати і розвиватися далі. А у нас для кожного є своя порція приємних вражень, акційних пропозицій та розіграшів. 

А ми продовжуємо дарувати подарунки

Після конференції # RoyalBeauty2018 минув рівно тиждень, ми отримали масу позитивних відгуків і отримуємо досі. А ми продовжуємо дарувати подарун

Будемо раді бачити Вас 18-20 вересня на InterCHARM. Наш стенд № 3C49

Шановні колеги! 
Будемо раді бачити Вас 18-20 вересня на InterCHARM. Наш стенд № 3C49. 
Як завжди, готуємо для Вас «смачні» пропозиції та запаморочливі акції! Сертифіковані препарати, всю клінічну і доказову базу. 
На нашому стенді № 3C-4-9 на Вас чекають: 
1. Широкий асортимент препаратів, що задовольнить найвибагливіших косметологів. 
2. Презентація новинок. 
3. Знижки, акції, подарунки кожному косметологу та лікарю. 

Три кити діяльності компанії: щасливий клієнт, поєднання ціни та якості, високий професіоналізм

Три кити діяльності компанії: щасливий клієнт, поєднання ціни та якості, високий професіоналізм. Компанія налаштована на довгострокові відносини зі своїми партнерами, цінує досвід, безпеку і гарний результат своїх колег. Місією компанії є ефективність і безпека пропонованих препаратів, що доведено численними клінічними дослідженнями і практичним досвідом, а також ретельний підбір асортименту препаратів.

«Royal Beauty 2018 — Регенеративна медицина майбутнього» — чергова вершина досягнута! Далі — більше!

«Royal Beauty 2018 — Регенеративна медицина майбутнього» — чергова вершина досягнута! Далі — більше!
Вересень обіцяє бути плідним: Виїзний семінар «Шатер з експертами — Шовковий шлях красивої шкіри» — гори Тянь-Шань, Узбекистан, Школа Акне, Школа Трихології...
И це тільки початок!

15 серпня в Києві відбулася довгоочікувана конференція #RoyalBeauty2018

15 серпня в Києві відбулася довгоочікувана конференція #RoyalBeauty2018. День пролетів на одному диханні! 

PRP — ніколи не буває багато! 26.07 в Одесі пройшло навчання: «PRP-терапія. Регенерація, омолодження, поліпшення якості шкіри. Канюльная техніка — «PRP LIFTING»

PRP — ніколи не буває багато! 
Вчора в Одесі пройшло навчання: «PRP-терапія. Регенерація, омолодження, поліпшення якості шкіри. Канюльная техніка — «PRP LIFTING» з нашим чудовим і талановитим спікером — Наталією Чайка. 
Протоколи і Лайфхак, приклади з особистої практики і особливості підготовки пацієнта до процедури. Одеська атмосфера, і насичений знаннями день. 
Висловлюємо величезну подяку всім фахівцям, які відвідали навчання!