Статьи

СТРУКТУРНІ ЕЛЕМЕНТИ РЕГЕНЕРАТИВНОЇ ТЕРАПІЇ В КОСМЕТОЛОГІЇ

Популярні сьогодні пластичні операції, пілінги, мікродермабразія, лазерні шліфування, процедури з видалення доброякісних утворень шкіри та її відбілювання дають швидкий і виражений позитивний ефект, але при цьому пов'язані з порушенням цілісності шкірних покривів і м'яких тканин пацієнта.

ЗАСТОСУВАННЯ ПЛАЗМИ, ЗБАГАЧЕННОЇ ЧИННИКАМИ РОСТУ, В РІЗНИХ ГАЛУЗЯХ МЕДИЦИНИ

Використання збагаченої тромбоцитами аутоплазми як високоефективного засобу, що запускає процеси регенерації тканин, вже зарекомендувало себе в різних галузях медицини.

ЩАСЛИВИЙ ЛІКАР

Погодьтеся, що у щасливої, захопленої своєю справою, успішної людини завжди є чому повчитися. Наприклад, тому, як, змінивши усталений стереотип про блондинку, яка приїхала підкорювати закордон, стати процвітаючим європейським лікарем. Яким повинен бути сучасний медик-естетист? Кого можна назвати особистістю, що відбулась? І в чому полягає головний секрет професійного і особистого щастя?

PRP-терапія в практиці дерматокосметолога

Все частіше сьогодні ми чуємо про регенеративну медицину. Це поняття включає в себе ряд методик, технологій, заснованих на отриманні аутологічних препаратів тканин, клітин з метою виділення клітинних чинників росту, безпосередньо пулу неспеціалізованих клітин або вже вирощених фібробластів для трансплантації в шкіру. 

Застосування стовбурових клітин в регенеративній медицині

Одним з найбільш перспективних досягнень в сучасній медицині є застосування стовбурових клітин і чинників росту, яке сьогодні стає новим, активно розвиваючимся трендом тканинної інженерії та біотехнологій. 

Гіперпігментація — актуальна проблема дерматокосметології

Надмірне пігментоутворення — одна з найбільш частих скарг, з якими пацієнти сьогодні приходять на прийом до дерматолога чи косметолога. Саме цим обумовлений значно зрослий в даний час інтерес провідних фахівців-медиків до захворювань, пов'язаних з порушенням пігментоутворення.

Суха шкіра: причини і лікування

Одним з найбільш частих неблагополучних станів шкіри, що реєструються при загальному огляді, є її сухість, яка супроводжується зміною кольору, текстури, тургору. Тому основне завдання сучасного лікаря-косметолога полягає у тому, щоб дати правильну оцінку змінам шкіри, визначити їх причину, провести адекватне лікування і ефективну профілактику. 

Підготовка шкіри до новорічних свят. TM Derma Spirit, Флорида, США

Новий рік не за горами, і залишається все менше часу для підготовки не тільки святкового вбрання, але й Вашої шкіри. В останній місяць року голова йде обертом і кожна хвилина на рахунку. Іноді не вистачає часу для регулярного відвідування косметолога. Але що ж робити? Як підготувати свою шкіру до тривалих свят? Як виглядати на новорічних фотографіях краще своїх подруг?

Пептиди в косметології

Пептиди — це речовини органічного походження, які складаються із залишків амінокислот, з'єднаних пептидним зв'язком. У невеликих кількостях вони містяться майже у всіх живих клітинах. До пептидів відносяться багато природних біологічно активних речовин: деякі гормони, антибіотики, складові плазми крові.

Суха шкіра

Суха і чутлива шкіра —- це комплекс клінічних симптомів, викликаних зниженням вологоутримаючих властивостей в роговому шарі шкіри і порушенням ліпідного балансу. Анатомічно — це тонка, зазвичай слабо пігментована шкіра з невеликою кількістю сальних залоз та тонким підшкірним жировим прошарком.