Благодійність

Щасливі ті, хто щедрі в усі часи 
(Псалми, 106: 3)

Благодійність трансформує речовину в дух, перетворює монету на полум'я
Ребе

Активна соціальна позиція— один з принципів діяльності компанії. З перших днів свого існування ONcosmetics займається благодійністю.  . Ініціатива компанії — допомагати тим, хто цього потребує, надавати матеріальну, фізичну допомогу, організовувати культурні заходи та багато іншого.
На думку генерального директора компанії «ONcosmetics» Кузьміної Вікторії Ігорівни, благодійність — це досить серйозне заняття. 
«Добродійністю може займатися кожен, для цього мільйони не потрібні. Завжди можна допомогти не тільки матеріально, а й словом та ділом. Для мене завжди було важливо допомагати іншим. Благодійність — це чеснота, яка повинна стати сутністю нашого життя, всього нашого суспільства. Адже це звичайна щедрість, яка є частиною людської природи, подібно до егоїзму. Ми повинні бути милосердними і виховувати це в своїх дітях. Як сказано: «Той, хто прагне до благодійності і щедрості, знаходить життя, справедливість та добре ім'я» (Книга Приповістей, 21:21).
Ключ до благодійності знаходиться в розумінні того, що вона є дар не тільки тому, хто приймає, але й тому, хто дає. Потреба бути милосердним - одна з найважливіших у людини. Ми потребуємо їжі, захисту і любові, як потребуємо того, щоб поділитися тим, що дано нам, із ближнім. Мені завжди хотілося бути потрібною і допомагати людям, і в міру своїх можливостей я ніколи не відмовляла їм у підтримці».
Ми хочемо подарувати дітям радість і щастя. Не залежно від того, що відбувається в світі, країні і просто на вулицях — вони повинні бути щасливими. Це обов'язковий фактор для поліпшення їх самопочуття.
Надалі ми плануємо розширювати благодійні програми. 

Підприємством «онкосметікс» розроблена і реалізується
програма допомоги дітям «твори добро».
Вона включає кілька напрямків:

 • створення бази діток, які потребують допомоги, розміщення інформації
  про них на онлайн- та офлайн-ресурсах нашої компанії, щоб кожен
  партнер або просто бажаючий міг допомогти їм;
 • надання щомісяця адресної допомоги — 1% від прибутку
  компанії перераховується на потреби тієї чи іншої дитини;
 • організація щомісяця культурно-розважального
  заходу у дитячому медичному закладі;
 

Усіх бажаючих взяти участь в наших благодійних проектах ми раді вітати в своїй команді.
З повагою і любов'ю колектив ONcosmetics
Ми працюємо для Вас і разом з Вами