Бренды

Regenera® Италия

Regenera® — це прилад, спеціально призначений і вироблений для клінічного застосування в регенеративних процедурах з використанням аутогенних мікрографтів, взятих у самого пацієнта.

 

COVERDERM Италия

Уже понад 50 років косметика COVERDERM є найкращою в області космецевтичних засобів для професійного і дбайливого догляду за шкірою, завдяки якій ми можемо усунути недоліки або приховати їх за допомогою камуфлюючої дерматокосметики.

Акрихин Россия

Акріол Про надихає бути красивою!

Lightfrost Россия

Lightfrost — це комбінований препарат для місцевого зниження неприємних відчуттів на шкірі перед проведенням різних косметологічних процедур, в тому числі й на чутливій шкірі обличчя, епіляцій, проколів (пірсинг, включаючи проколи мочок вух, татуаж, нанесення татуювань).

EVOLUTION Израиль

ТМ EVOLUTION, Ізраїль — лінійки препаратів для мезотерапії, біоревіталізації, контурної пластики, вироблених за інноваційними технологіями. 10-річний міжнародний клінічний досвід роботи з мезопрепаратами, біоревіталізантами та філерами. ТМ EVOLUTION вирішує проблеми, викликані віковими змінами, попереджає процеси старіння, виконує глобальне омолодження шляхом заповнення об'ємів і контурів.